R.ILIRIDA

Fudboll

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   Edhe Juve dëshiron Benzeman 0el presidente1240Shiko mesazhin e fundit Fri Nov 28, 2008 3:12 pm
nga el presidente
Asnjë mesazh i ri   Disfatë për Verder Bremenin në Ligën e Kampionëve 0Admin646Shiko mesazhin e fundit Thu Nov 27, 2008 4:46 am
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Ibisheviq golshënues si Myleri dhe Mejeri 0Admin693Shiko mesazhin e fundit Wed Nov 26, 2008 4:56 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Vilareali dhe Mançester Unitedi luajtën pa gola 0Admin642Shiko mesazhin e fundit Wed Nov 26, 2008 4:50 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Podolski braktis Bajernin 0Admin671Shiko mesazhin e fundit Wed Nov 26, 2008 4:47 pm
nga Admin
Asnjë mesazh i ri   Kërkiç kërkon të largohet nga Barcelona 0Admin618Shiko mesazhin e fundit Wed Nov 26, 2008 4:44 pm
nga Admin
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Moderator
Detektiv
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Tue Jun 18, 2024 4:05 am