R.ILIRIDA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
R.ILIRIDA

  28 Nëntori

  Admin
  Admin
  Admin


  Numri i postimeve : 133
  Registration date : 21/11/2008

  28 Nëntori Empty 28 Nëntori

  Mesazh  Admin Wed Nov 26, 2008 6:37 pm

  Urime Festa e 28 Nëntorit. Dita Kur SHQIPTARTËT FESTOJN ...!!!

  Komuna Cair në bashkpunim me DigitAlb ju fton që të jeni edhe ju pjes e koncertit të madh i cili do të mbahet në

  Shehin Skenderbeu në Carshija e vjeter Shkup ora 17:00

  Marin pjesë: Adrian Gaxha, Tuna, Shpat Kasapi, Besa, Vesa Luma, Stine, Ansambli Mr.Elvis, Produkt 28, Polifoni dhe artist tjerë nga estrada jonë...

   Similar topics

   -

   Ora është Tue Jun 18, 2024 4:07 am