R.ILIRIDA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
R.ILIRIDA

  ç'thotë bota për gratë...

  el presidente
  el presidente


  Numri i postimeve : 18
  Registration date : 21/11/2008

  ç'thotë bota për gratë... Empty ç'thotë bota për gratë...

  Mesazh  el presidente Fri Nov 28, 2008 2:59 pm

  Po deshe te hakmerresh kunder nje guaje ,levdo ne syte e saj nje grua tjeter.

  Femra eshte mbretreshe e botes por skllave e deshirave.

  Kerko femren qe te pelqen ty jo te tjereve.

  Egzistojne vetem dy lloje femrash ato femrash ato qe flasin shume dhe ato qe s’heshtin kurre.

  Te femra gjithqka eshte zemer bile edhe koka.

  S’ka njeri qe gruas se vet i duket i mencur

  Topat ne lufte grate ne shtepi gjitmone thone fjalen e fundit

  Ata qe gjithmone flasin mire per femrat nuk i njohin mire.Ata qe gjithnje flasin keq per, ato nuk I njohin fare .

  Femrat klithin kur e shohin miun ndersa qeshin kur e shohin ujkun

  Kur eshte flala per femrat gjeja me e rrezikshme eshte se smin te jetohet me to e as pato

  Ajo qe na terheq te femra rralle edhe na lidh me te

   Ora është Wed Mar 22, 2023 4:35 am