R.ILIRIDA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
R.ILIRIDA

2 posters

  Hasa & hysa

  el presidente
  el presidente


  Numri i postimeve : 18
  Registration date : 21/11/2008

  Hasa & hysa Empty Hasa & hysa

  Mesazh  el presidente Sat Nov 22, 2008 3:39 pm

  Shkojne Hasa Hysa me vjedh dhe Njani hyn ne magazine me vjedh e tjetri rrin me rujt dhe hyp ne lis.
  Pak me vone vjen atypari nje Polic dhe e shef Hysen ne lis dhe po e vet-qka ke hyp ne lis bre
  E ky i thot: qe po lexoj vjersha
  Polici: hajt ta degjoj nje
  Hysa: O sa mire po rrezon hana ik o Has se tu qi Nana
  Admin
  Admin
  Admin


  Numri i postimeve : 133
  Registration date : 21/11/2008

  Hasa & hysa Empty heheh

  Mesazh  Admin Sat Nov 22, 2008 5:15 pm

  heheh po dishe me shkru barcoleta

   Ora është Fri Jun 09, 2023 9:51 pm